Pohodlné, elegantné a praktické kočíky pre vášho drobca

Praktické kombinované kočíky pre vášho drobčeka

Kombinované, športové či golfové kočíky, alebo kočíky pre dvojičky? Doprajte svojmu dieťatku dokonalé pohodlie pri spoznávaní sveta. Kočíky ponúkame v rôznych prevedeniach.

Samozrejmosťou sú praktické doplnky ako rukavice, slnečná clona, fusak, termoska na fľašu, taška, náhradné bezpečnostné pásy atď. Naše kočíky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a funkčnou štýlovosťou, čiže sa stanú nielen komfortným minikráľovstvom pre drobčeka, ale zároveň aj praktickým spoločníkom pri prechádzkach, nakupovaní a ostatných aktivitách, ktoré budete tráviť spolu s vašou ratolesťou.

Špecializujeme sa na predaj praktických kombinovaných kočíkov aby ste boli spokojní po kúpe kočíka !

Špecializujeme sa na predaj praktických kombinovaných kočíkov aby ste boli spokojní po kúpe kočíka !

Samozrejme je ku kočíku od nás náhradný kočík v prípade reklamácie,3 roky záruka na tie najlepšie modely,zľava ku kočíku na skoro celý sortiment v e-shope na viac objednávok po dobu 2 rokov od objednania kočíka a ine výhody.

Potrebujete poradiť alebo niečo vysvetliť ?

1.
Ako si vybrať správny kočík?

Po eufórií, ktorá nastáva po zhliadnutí dvoch čiarok na tehotenskom teste, zvyčajne nasleduje nákup výbavičky, ku ktorej patria aj kočíky. Ako vybrať ten naj?

Odpoveď nie je jednoduchá, keďže každá mamička má iné požiadavky a preferencie. Každopádne, pri kočíku sú rozhodujúce viaceré kritéria – ak bývate v meste, tak pravdepodobne nebudete potrebovať kočík do náročnejšieho terénu.

2.
Presúvate sa často autom?

Ak sa s bábätkom budete často presúvať autom, hľadajte medzi kočíkmi, ktoré sa jednoducho skladajú. S tým súvisí aj váha. Kočíky v našej ponuke sa vyznačujú pomerne nízkou hmotnosťou a bezproblémovou manipuláciou.

Ak potrebujete pomôcť pri výbere, sme vám kedykoľvek k dispozícii.

3.
Kočíky s obrovskými zľavami

Naše kočíky (Anex, Roan, JUNAMA, BEBETTO a i.) sa vyznačujú elegantným prepracovaným dizajnom, účelnosťou a maximálnou bezpečnosťou pre dieťa.

K najobľúbenejším patria kombinované kočíky. Spĺňajú totiž potreby bábätka od narodenia až po obdobie, kedy už kočík nebude potrebovať. Športové a golfové kočíky poskytnú drobčekovi dostatok priestoru na jeho prirodzenú zvedavosť.

4.
Žiadne obavy

Nemusíte sa obávať – aj keď sa dieťatko bude veľa hýbať, stále ostane v bezpečí kočíka. Nech si už vyberiete akýkoľvek kočík z našej ponuky, tak vám k nemu dáme bonus, a to kupón na -20 % na ostatný tovar (zľavu vám vieme dokonca vypočítať aj podľa termínu pôrodu).

V prípade pokazenia od nás dostanete náhradný kočík – túto službu máme ako jediní na Slovensku. Garantujeme kočíky za najlepšie ceny!