Luxusné, praktické a multifunkčné kočíky BEBETTO

Prečo kočíky Bebetto? Lebo vaše dieťatko si zaslúži kráľovské hýčkanie

Značka Bebetto je synonymom exkluzívnych kočíkov, ktoré v sebe spájajú moderný dizajn, funkčnosť a praktickosť. Neustále naberajú na popularite aj medzi slovenskými mamičkami, ktoré túžia po kočíku kombinujúcom komfort a bezpečie.

U nás vám ponúkame na výber hneď niekoľko modelov Bebetto – LUCA, TITO, NITELLO, TORINO, BRESSSOO, HOLLAND, CORTINA, FLAVIO či VULCANO, ktoré bábätku doprajú nadštandardné pohodlie a vám spríjemnia kočíkovanie v akomkoľvek teréne.

1.
Bebetto spája eleganciu a multifunkčnosť

Bebetto – to sú luxusné multifunkčné kombinované kočíky, ktoré využijete od narodenia dieťaťa až po obdobie približne troch rokov. Vaša investícia teda rozhodne nevyjde nazmar a kočík zúžitkujete v tej najvyššej možnej miere.

Kočíky sú dostupné v hlbokej aj športovej verzii.

2.
Aká je konštrukcia kočíkov BEBETTO?

Oceníte ľahkú, avšak mimoriadne odolnú hliníkovú konštrukciu vo viacerých farebných prevedeniach, kolesá tlmiace nárazy, výškovo nastaviteľnú rukoväť, operadlo i opierku nôh, ako aj ostatné doplnky ku kočíku.

Kočíky Bebetto sa vyznačujú aj dobrým odpružením, čiže váš drobček bude mať dokonalé pohodlie na rovnom i nespevnenom teréne. Samozrejmosťou je mäkučký matrac pre čo najlepšie spinkanie a sedenie, ako aj polohovateľná opierka chrbátika.

3.
Bebetto naplní požiadavky dospelých a potreby detí

Bebetto (podobne ako aj iné spoľahlivé svetové značky – Anex, ROAN, Junama a i.) je zárukou komfortného a bezpečného kočíkovania pre dieťa i dospelého.

Obrovské množstvo praktických vychytávok uľahčuje manipuláciu a zároveň prispieva k pohodlnému užívaniu. Kočíky Bebetto spĺňajú všetky požiadavky bezpečnostnej normy EN.

4.
Žiadne obavy

Poťahový materiál je extrémne pevný a odolný. Ak sa rozhodnete pre kočík Bebetto, garantujeme vám, že iný už nebudete chcieť. V maximálnej miere naplní vaše nároky, ako aj potreby vášho dieťatka.

U nás ho dostanete za tú najlepšiu cenu, a pribalíme vám ešte aj výbavičku a niekoľko zliav. Pri reklamácií okamžite dostanete náhradný kočík.