Kočíky JUNAMA – detský luxus a pohodlie na štyroch kolesách

Kočíky Junama pre sladké sníčky aj prvé spoznávanie sveta

Junama je jedinečná značka, pretože vo svojom portfóliu má kočíky, ktoré zmenia a uľahčujú život deťom a ich rodičom.Sú trochu extravagantné,ale praktické,odprižené,vysoké a majú aj najväčšiu vaničku. Tieto neuveriteľné produkty spájajú pozoruhodný dizajn, moderné technologické riešenia, kvalitu a trvanlivosť za každých podmienok. Junama je zameraná na jedinečných zákazníkov, ktorí oceňujú modernosť, dizajn a štýl a najnovšie technológie výroby predmetov pre deti. Kočíky Junama si vždy všimnete !

Priestranné kočíky Junama sú skvelé na kočíkovanie počas celého roka. Bábätko bude mať dostatok miesta vďaka priestrannej vaničke s reguláciou chrbtovej opierky. Elegantná konštrukcia s nastaviteľnou absorpciou nárazov zabezpečí kočíkovanie bez nepríjemného poskakovania.

Medzi ďalšie charakteristické znaky kočíkov Junama patria polyuretánové odnímateľné kolesá (presné sú otočné s možnosťou aretácie), obojsmerné usadenie vaničky aj športovej sedačky, priestranný uzatvárateľný košík, polohovateľná rukoväť potiahnutá príjemnou eko kožou i predĺžená strieška.

1.
Kočík Junama s pohodlným matracom a ventilačným okienkom

Samozrejmosťou je pohodlný matrac, bezpečnostné pásy, nastaviteľné operadlo aj podnožka a ventilačné okienko.

Spolu s kočíkom Junama získate aj pohodlnú a špeciálne navrhnutú elegantnú tašku s oddelenými vreckami, v ktorej nájdete prebaľovaciu podložku, popruhy do hlbokej časti, držiak na nápoje, moskytiéru, pláštenku a nánožník na leto (náš sortiment zahŕňa všetky potrebné doplnky ku kočíku).

2.
Praktická taška ku kočíku Junama

Taška je mimoriadne praktická a mamičky oceňujú aj jej štýlovosť a funkčnosť. Vďaka nej majú totiž počas kočíkovania všetko po ruke.

Taška s kočíkom Junama spolu tvoria jednotný estetický celok. Ak chcete skutočne originálny kočík, naša výtvarníčka vám ručne vymaľuje vaničku (môžete si vybrať z našej ponuky už realizovaných kočíkových umeleckých diel, alebo nám predostrite svoj vlastný návrh).

3.
JUNAMA myslí na komfort a bezpečie

Moderné kombinované kočíky JUNAMA sa stanú dokonalými spoločníkmi počas prvých rokov života vášho dieťatka.

Zabezpečia maximálnu bezpečnosť a komfort počas spinkania i výletov do mesta, prírody či za starými rodičmi. Na kočíky Junama (ako aj na ostatné značky – Anex, Bebetto, Roan a i.) sa vzťahuje trojročná záruka.

4.
Žiadne obavy

V prípade, ak sa kočík pokazí, vám okamžite v rámci reklamácie zabezpečíme náhradný kočík (ako jediní na Slovensku poskytujeme túto službu).

Ku kočíku vám pribalíme aj zľavu -20 % na ďalšie nákupy u nás. Výšku zľavy vám dokonca vypočítame aj podľa termínu pôrodu.

3.
Nové modely 2022 – obvykle vystavené u nás,objednajte čím najskôr !

Čím skôr objednáte tým väčšia zľava
Prečo najvýhodnejšie ? Najlepšia cena po zľave .
Najrýchlejšie dodanie po dohode !
Iba u nás náhradný kočík pri reklamácii
Zľavu -20% na všetko ostatné platnú až 2 roky na viac objednávok,darčeky,bonusy ku kočíku podľa aktuálnej ponuky.

Ak Vám niekto ponúkne nižšiu cenu tak nám napíšte !