Slovenské mamičky potvrdzujú – kočíky ROAN sú úžasné

Kočíky Roan pre maximálne pohodlie vášho bábätka

Roan je rodinná firma,ktorú už 51 rokov vymyšla a vyrába praktické kočíky. To najlepšie z ich ponuky sú modely
model Coss, Model Bloom a model Bass Bext ,ktorý je aj najnovší model a vznikol spojením toho najlepšie z modelov Coss a Bloom. Nové modely 2022 – obvykle vystavené u nás, objednajte čím najskôr !

Kočíky Roan v modelových prevedeniach Bass Next, Bloom a Coss právom patria k najlepším. Spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy, a preto po nich čoraz častejšie siahajú aj slovenské mamičky. Kočíky Roan sú kombináciou funkčnosti, účelovosti, dizajnu a elegancie.

Dieťatko bude spokojne ležať vo veľkej a hlbokej vaničke na mäkučkom a pohodlnom matraci. So slnečnými lúčmi i nepriaznivým počasím si poradí predĺžený šilt na streche a clona na nánožníku. Váš drobček bude dokonale chránený na kočíkových potulkách v každom ročnom období. Gélové kolesá vylučujú vznik defektu a ak k tomu pridáte aj dvojité tlmiče, tak máte istotu, že kočíkovanie bude pohodlné bez ohľadu na typ terénu.

1.
Priestranný kočík Roan s plnou výbavou

Kočíky Roan majú nastaviteľnú rukoväť, ktorú si vie prispôsobiť každý dospelý podľa svojich potrieb. Mamičky vítajú aj mnohé doplnky ku kočíku.

Okrem iného si zamilovali aj priestranný nákupný košík, do ktorého sa spoľahlivo vmestí všetko potrebné pre bábätko. To nie je všetko.

2.
Čo dostanem ešte ku kočíku Roan?

My vám zadarmo pribalíme aj pláštenku do dažďa, sieťku proti hmyzu, prebaľovaciu tašku, nánožník (na športovú aj hlbokú časť), matrac do vaničky a madlo (na športovú časť).

K autosedačke vám pridáme aj adaptéry na pripojenie na kočík. Dodáme, že celolátkové kombinované kočíky (nielen značky Roan) máme vo viacerých farebných prevedeniach.

3.
Prečo nakúpiť kočík Roan práve u nás?

Ručíme, že kočík Roan vás nesklame a stane sa nenahraditeľným spoločníkom počas  prvých rôčkov vášho dieťatka. Postará sa o jeho dokonale pohodlie a bezpečnosť. Na kočíkovanie sa bude tešiť nielen váš drobček, ale aj vy.

4.
Žiadne obavy

V Baby-Merci vašu radosť ešte znásobíme  niekoľkými úžasnými zľavami a bonusmi ako výbava zadarmo, náhradný kočík pri reklamácii, -20 % z každého nákupu (platí až dva roky na viac objednávok), a to nie je všetko. Garantujeme vám najvýhodnejšiu ponuku nielen na kočíky Roan, ale aj kočíky značky Anex, Bebetto, Junama, Adamex, Venicci, Lonex a vlastné všetky kočíky v našej ponuke.

5.
Čím skôr objednáte tým väčšia zľava

Prečo najvýhodnejšie ? Najlepšia cena po zľave .

Najrýchlejšie dodanie po dohode !

Iba u nás dostanete 3 roky záruka,iba u nás náhradný kočík pri reklamácii

6.
Zľavu -20% na všetko ostatné platnú až 2 roky na viac objednávok

– tašky (spodná taška + taška na rukoväť)
– moskytiéra + pláštenka
– nánožníky na všetky originál časti (hlboká časť,športová časť,autosedačka)
– deka + clona(iba pri modely Bloom)
– k autosedačke aj adaptéry na pripojenie na kočík

Ak Vám niekto ponúkne nižšiu cenu tak nám napíšte !